Benecko v Krkonoších - lyžování, turistika a čerstvý vzduch samozřejmostí

Zimní pohled na Benecko v KrkonošíchV těsné blízkosti pensionu Panorama jsou závodní běžecké tratě upravované na klasiku a skating, skiareál s velkým výběrem sjezdovek a vleků, jakož i skvělé terény na bobování, sáňkování či další zimní radovánky. Na Benecku je široký výběr lyžařských terénů různých stupňů náročnosti, ideální podmínky pro rodinné lyžování. Můžete si vybrat z nabídek několika půjčoven lyžařského vybavení, lyžařských škol pro děti i dospělé či jiných zimních atrakcí jako třeba snowtubbing.

Mimo zimní období je poloha pensionu ideálním výchozím bodem pro vaše krátké i dlouhé turistické výlety pěšky i na kolech. Můžete se vydat na dlouhou horskou tůru či jen na kratší procházku po okolních lesích, prosluněných stráních, na rozhlednu, vyjížďku na koních či na ekofarmu s huculskými koňmi a dalšími domácími zvířaty.

Vzdušné lázně Benecko - čistý a svěží vzduch, lázně pro Vaše plíce i duši

Benecko má unikátní klimatické podmínky. V nadmořské výšce blížící se 1000mnm, kde se nachází náš pension, si budete moci uvolnit a pročistit své plíce a dopřát jim dostatek čerstvého vzduchu a energie. V této úrovni se nacházíte již nad úrvní smogového mraku, který tak často přikrývá města a údolí. Jižně orientované stráně mají dostatek slunečního svitu, čerstvý větřík dělá i rozpálené léto příjemným, zároveň ale v této výšce v zimě zůstává dlouho sníh kvalitní.

Nádherné výhledy, příroda a pohodová dovolená

Čerstvý vzduch, domácí kuchyně a krásný výhled na téměř třetinu České republiky - od Ještědu v Jizerských horách, přes České středohoří s Milešovkou a Bezdězem, vrch Tábor, Kozákov, Trosky až k Orlickým horám. To vše Vás čeká u nás.

Máme pro Vás tipy na zajímavé výlety, aktivity, adrenalinové zážitky. Více zde.