Zimní aktivity

Sjezdové lyžování

Skiareál Benecko

Rodinný skiareál Benecko nabízí bezpečné lyžování na denně upravovaných sjezdovkách. Na své si zde přijdou rodiny s dětmi, pokročilí lyžaři i vyznavači freestyle snowboardingu či freeski v nově otevřeném snowparku.

Pro pohodlné lyžování je skiareál vybaven moderní 4 sedačkovou lanovkou, 11-ti vleky a snowtubingem. Každý večer si navíc můžete zalyžovat na 3 osvětlených sjezdovkách.

Skiareál Herlíkovice-Bubákov

Skiareál Herlíkovice-BubákovPokud by vám areál na Benecku nevyhovoval, můžete navštívit skiareál Herlíkovice-Bubákov, který je vzdálen necelých 20 min cesty autem. Nabízí také sjezdové tratě všech úrovní náročnosti, lanovku, několik vleků a snowpark.

Běžecké lyžování

Pension Panorama i obec Benecko je ideálním výchozím bodem do několika propojených běžeckých okruhů, které se vyznačují různou délkou i náročností. Tratě jsou pravidelné upravované pro klasiku i bruslení.

Z Benecka se také můžete snadno napojit na Krkonošskou běžeckou magistrálu. Při příznivých sněhových podmínkách si tak můžete zalyžovat až na 100 km upravovaných tras.

Běžecké tratě - Benecko v Krkonoších

Zimní vyžití na pensionu Panorama

  • prostorná sauna s odpočívárnou
  • uzamykatelné skříňky na lyže individuálně pro každý pokoj
  • vyhřívané vysoušeče lyžařských bot
  • výběr z několika školiček lyžování a půjčoven lyžařského vybavení (sjezdovky, běžky, snowboard)
  • skvělé terény pro sáňkování a bobování, snowtubbing